Kedi Filesi imalatı

Balkon kedi filesi yüksek yapıtlarda ve binalarda güvenlik çok önemlidir. Kaza ve düşme gibi sebepleri engelleyecek pek çözüm yoktur. Fakat bu konuda  file hizmetlerini kullandığınız takdirde Kedi Filesi hizmetinin kurulumunu gerçekleştirdiğiniz ortamda kaza ve yaralanma riskini neredeyse sıfıra düşürmektedir. UZMAN GÜVENLİK FİLESİ olarak file konusunda profesyonel kadrosu ile Kayseri ve tüm illerde kurulumları gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti UZMAN GÜVENLİK FİLESİ farkı ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Balkon Emniyet Filesi 

Hepimizin bildiği üzere yüksek katlı binalar özellikle küçük çocuğu olanlar ve evçil hayvanları olan için bazı hayati riskleri taşıyor. Tabi bu sorunun bir çözümü var ve balkon emniyet filesi olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla bu sistem sayesinde başta çocuk ve yaşlılar için tehlike oluşturan balkonlar bir bakıma izole ediliyoruz diyebiliriz. Bunun yanı sıra uygulama son derece güçlü bir tasarıma sahip olduğu için bu tarz tehlikelerden uzak kalmak pekâlâ mümkün oluyor. Eğer sizlerde riskli gördüğünüz bir balkona sahipseniz talep etmeniz durumunda bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten firmamız ile irtibata geçebilir ve profesyonel uygulamamızı talep edebilirsiniz. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve her bütçeye uygun profesyonel çözümler getiriyoruz. 

Balkon Koruma Filesi Hayat Kurtarıyor

Diğer bir adıyla balkon koruma filesi veya balkon filesi uygulamaları, düşme kazalarını önlemesinin yanı sıra aynı zamanda başka bir önemli fonksiyonu daha yerine getiriyor. Söz gelimi dışarıdan kanatlı canlıların balkona girişini önlüyor ve bu nedenle balkonun temiz kalmasını sağlıyor. Elbette çocuklar kadar bir başka risk altındaki grupta sevimli dostlarımız, yani evcil hayvanlar. Dolayısıyla balkon emniyet filesi uygulamasının birçok farklı yönden avantajlı olduğunu açıkça ifade edebiliriz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve bu noktadan itibaren ürünümüzün hangi uygulama şartlarında sizlere takdim edildiğini özellikleri ile birlikte aktarmaya çalışalım. 

Maksimum dayanıklılıkta ipler kullanıyoruz

Bina dış cephe rengi ile uyumlu onlarca farklı renk seçeneği

Uzun yıllar dayanacak yüksek güvenlikli bağlantı elemanları (iplerin duvara sabitlenmesine yarayan paslanmaz çelik saplama ve kelepçe sistemleri)

İstediğiniz ebat ve boyutlarda imalat (metre kare cinsinden)

Uluslararası standartlarda montaj&işçilik kalitesi

Talebe göre farklı aralıklara sahip çift kat balkon emniyet ağı uygulamaları

Merdiven filesi (merdiven boşluğu koruma ağı)

Gibi daha birçok farklı konseptte gerçekleştirdiğimiz ürün ve uygulamalarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz efendim. Lütfen başta balkon emniyet filesi olmak üzere diğer ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Ayrıca son derece makul fiyatlarda kaliteli uygulamalarımızı kredi kartı avantajları eşliğinden edinebileceğinizi lütfen unutmayınız. Balkon emniyet filesi ile sevdikleriniz hep bir arada kalsın efendim. Esenlikler diliyoruz.

 

Kayseri Kedi Filesi - 0530 340 89 00

Kedi filesi evcil hayvanlarımızın yüksekten düşme riskine karşı alınan çok pratik ve sağlam bir sistemdir. sevimli dostlarımızın balkon ve pencere kenarlarını çok sevdiğini ve bu alanlarda vakit geçirdiklerini çok iyi biliriz. Kedilerin kuşlara karşı olan ilgisi ve aşağıdaki hareketlilik kedilerin dikkatini çektiği için aşağı düşme olasılığı çok büyüktür. Kedi filesi Kayseri ilinde balkon ve pencereler için file satışı ve montaj hizmeti vermekteyiz. 

Balkon kedi filesi montajı nasıl yapılır 

Kayseri balkon filesi hizmeti veren firmamız bir çok alanda file satış ve montaj hizmeti vermektedir. Evçil hayvanlarımızın da güvenliği için balkonlara file çekme hizmeti sunmaktayız. Müşterilerin isteğine göre çeşitli ebatlarda ve renkte file kullanarak balkon filesi yapmaktayız. Özellikle tercih edilen 2*2 göz aralığında 2 mm kalınlığında file kullanılmaktadır. Bu file sadece kedilerin güvenliğini sağlamakla kalmaz dışarıdan kuşlarında girmesini engeller. 

Kedi Filesi fiyatları nekadar? 

Kedi güvenlik filesi sizler için güvenlik filesi hizmeti veriyoruz. İstenen ebata ve renklere göre fiyat m2 olarak en uygun fiyatala İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilir.

KEDİ FİLESİ İMALATI

Paylaş