NEVŞEHİR KUŞ FİLESİ

Kuşların girmesini istemediğimiz alanlara çekilen ve kuşların zarar görmeden alanı terk etmeleri için kullanılan ağlara kuş filesi denir. Kuşların Yuva yapmak için fabrika içi, balkon, iş yerleri, kapalı alanlar vb alanlar kullanır. Bunların önüne geçmenin en güzel yolu kuş filesidir.

Kuş filesi birçok farklı mekanda ve kurumda kullanılan özel bir ürün olarak dikkat çekmiyor. Bunun iki değişik amaca hizmet ettiğini hemen ifade etmek lazım. Bunlardan birisi kuşların girmesinin, belli faaliyetler açısından tehlike arz ettiği alanlardır. Aynı zamanda file, kuşların zarar görmesini engellemek için de tercih edilebilir. Bundan dolayı işlevsel ve her türlü amaca uygun olan bir ürün şeklinde karşımıza çıkıyor.

KUŞ ENGELLEME FİLESİ KULLANIM ALANLARI

Nevşehir Kuş filesi kullanımı çerçevesinde hem evler hem de resmi devlet daireleri karşımıza çıkıyor.

Özellikle uçakların motorlarına girmeleri ve farklı kazalara neden olmalarından dolayı hava alanlarında kullanımı bir zorunluluk haline gelmiş durumda.

Aynı zamanda yine kuşların zarar verebileceği özelliklere sahip özel tarım alanlarını bu file sayesinde tam bir korunma altına almak mümkün.

Özel bahçeler ve teraslar da bu sınıfta değerlendirilir.

Ayrıca evlerin balkonlarına kuşların girmemesi ve pislememesi için de tercih edilebilir.

Kaliteli malzemeden yapılmış olan file, ilgili alana bağlanır ve bu şekilde kullanılır.

EVCİL HAYVANLARINIZ İÇİNDE KULLANABİLİRSİNİZ. 

Nevşehir Kuş filesi aynı zamanda kuşların korunması için de kullanılabilir. Özellikle kuş besleyen kişiler, onların daha rahat hareket edebilmesi ve de kuşların özel alanına hiç kimsenin girmemesi için bu ürünü tercih edebiliyorlar. Büyüklüğü ve boyutu değiştiğinden ihtiyaca göre sipariş alınarak, talep edilen ölçülerde üretilir. 

FABRİKA İÇİ TAVAN FİLESİ

 Nevşehir Kuş filesi, polyester malzemeden üretilir. Piyasadaki en salam ve dayanıklı materyallerin başında gelir. Böylelikle çok uzun ömürlüdür. Filenin göz aralığı sabit değildir. Kuş türlerinin boyutuna göre belirlenir. Tercih edilen ve ekonomik olan 2*2 cm Kalınlık 1.5 mm olandır. Aynı şekilde boyut da değişebilmekte. Çok gergin olmaması büyük bir avantaj. Bunu istenildiği gibi ayarlama imkanı söz konusu. Bunun yanı sıra montajı basit. En küçük kuşun dahi geçemeyeceği şekilde üretiliyor. Aynı zamanda fileler, her türlü hava koşullarına karşı da dayanıklı. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. 

KUŞ KORUMA AĞI

Kuş ağı fiyatları değişiyor. Özellikle boyuta göre farklı bir ücretlendirme söz konusu. File ile kaplanacak alan baz alınıyor. İster ölçüleri siz verin isterseniz biz bizzat gelerek gerekli hesaplamaları yapalım. Bunun ardından ortaya çıkan fiyatı size hemen söylüyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet oldukça kaliteli. Buna rağmen talep ettiğimiz fiyat çok fazla değil. Bu açıdan bakıldığından son derece ekonomik bir ücretlendirme var.

 KUŞ ENGELLEME FİLESİ

Mersin file olarak Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretim yapıyoruz. Tüm filelerde uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeken özel materyaller kullanılır. Böylelikle dayanıklılık arttırılır. Hem kaliteli hem de sağlamdır. Montaj işlemleri başarılı bir biçimde bizzat uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir. TS EN 1263/1 standartlarına uygundur. Hemen sipariş verebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş